Energia Elektryczna

Będzie coraz drożej!!!

Poniżej kilka propozycji cen w popularnych taryfach.

Na rok 2021 dla taryfy  B21 oferujemy stawkę 393,80 zł za MWh. Kolejne lata: taryfa B21  414,70 zł za MWh . Taryfa C21 to stawka  404 zł za MWh, taryfa C11 403 zł za MWh. Taryfy 2 i 3 strefowe również po atrakcyjnych cenach. Zwolnienie z opłat handlowych oraz wyceny indywidualne dla większego wolumenu. W naszej ofercie posiadamy tylko dużych i wiarygodnych sprzedawców. Aktywnie monitorujemy zadowolenie każdego klienta podczas całego przebiegu umowy. W analizach znaleźć można wiele na temat podwyżek jakie czekają nas w 2021 roku. Teraz gdy cena jest jeszcze stosunkowo niska, w porównaniu z tym co ma być później, rozsądne jest podpisanie umowy na kolejne lata. Najbliższa obniżka ceny energii będzie w 2033 roku!

Otrzymujemy wyceny co miesiąc o kilka złotych niższe, Monitorujemy rynek i możemy zaproponować najkorzystniejszą ofertę.

Nasi Klienci zawsze płacą najmniej. W 2014 roku płacili 197 zł za MWh, w 2015 roku płacili za energię 196 zł za MWh, 2016 rok to cena 215 zł za MWh, w 2017 roku cena osiągała 225 zł za MWh, w 2018 roku płacili 229 zł za MWh, 2019 rok to cena 240 zł/MWh, rok 2020, nasi klienci płacili 228zł/ MWh.

 Ile w tych latach płaciła Twoja firma?   Co sprawia, że nasi klienci płacą tak niskie ceny?
 Nasze działania!!!

Jesteśmy od dwóch rzeczy:

wyszukujemy, sprawdzamy i proponujemy najkorzystniejszego sprzedawcę, dwa: określamy moment w którym należy podpisać umowę!!

Tylko tyle, a może aż tyle.
Czasem zaskakujemy klientów, czasem mamy mało czasu na podpisanie umowy. Bez przerwy analizujemy giełdę, politykę energetyczną, ruchy na rynku energii. Czasem dopiero poskładanie tego wszystkiego w całość, daje zrozumienie.  Nie udało nam się jeszcze pomylić, jeśli mieliśmy jasną wizje przyszłości nasi klienci na tym wygrywali.

 Wspierają nas w działaniach nasi partnerzy. 

 Od kilku lat zajmujemy się doradztwem w zakresie ograniczenia kosztów energii elektrycznej i gazu. Dzięki postawieniu interesu klienta na pierwszym miejscu, firmy które skorzystały z naszej oferty cieszą się dużymi oszczędnościami w sferze energii elektrycznej.

W naszym podejściu zawsze reprezentujemy interes klienta. Naszym zadaniem jest pomoc klientowi w obniżeniu rachunków za energię do jak najniższego poziomu. Nie chodzi tu wyłącznie o cenę, przekonaliśmy się, że dostosowanie taryfy czy samych parametrów odbioru powodowały u klientów oszczędności nawet 30 procentowe. Kolejnym działaniem jest wybór dostawcy energii. Działamy od kilku lat i wynegocjowaliśmy wiele korzystnych umów. Bardzo często klienci byli zaskoczeni jak niskie mogą być rachunki za energię. Proponujemy klientom wynegocjowanie najniższych stawek jakie można zaoferować.

Jak robimy to teraz? Wolumeny klientów zbieramy w paczki o prawie identycznym profilu, dzięki temu są one atrakcyjne dla sprzedawców, dostajemy znacznie niższe ceny. Sprzedawcy znacznie chętniej dają dla takich paczek dobrą cenę niż dla np. grup zakupowych, z reguły mają one niejednorodny profil.

Dzięki doświadczeniu od razu wychwytujemy wszelkie nieprawidłowości w doborze taryfy lub zamówionej mocy. Potrafimy tu zdziałać naprawdę wiele.

Zawsze zaczynamy od analizy.  Nie raz byliśmy świadkami tego, że obok problemu znaleźć można było oszczędności. Dokładna analiza pokazuje jak możemy pomóc i jakiego rzędu oszczędności możemy wygenerować. Wstępna  analiza zawsze jest  bezpłatna i rzetelnie pokazuje możliwości. Właściwy dobór taryfy i mocy zamówionej to podstawa ale przekonaliśmy się, że u wielu klientów były tam oszczędności. Mamy tu duże doświadczenie. Przekroczenia na tg.Fi jest częstą bolączką przedsiębiorców. Zdarzają się często inne problemy skutkujące podwyższeniem kosztów energii. Rekordziści zaoszczędzili prawie 400 tysięcy złotych, średnio klient zaoszczędza około 10%. Sama dystrybucja to czasem 30% oszczędności. Jakiś czas temu pomogliśmy firmie płacącej 7000 zł miesięcznie za energie, dzięki temu teraz płaci 4000 zł, bez zmiany dostawcy!

Chcesz zobaczyć o ile mniej możesz płacić? prześlij fakturę, pokażemy gdzie przepłacasz i zaproponujemy rozwiązanie.

Sprawdź nas ! Zadzwoń ! otrzymasz bezpłatną informację co możemy zrobić z Twoimi kosztami.

Oprócz oszczędności na kosztach energii elektrycznej, potrafimy wydatnie obniżyć koszty dystrybucji energii.


Jakiś czas temu zwrócił się do nas klient z prośbą o ofertę. Na spotkaniu okazało się, że na fakturze klienta widnieją przekroczenia i kary za dystrybucję energii elektrycznej na poziomie około 1600 złotych miesięcznie. Po analizie, zaproponowaliśmy rozwiązanie, w jego wyniku zniknęły problemy z karami, dodatkowo klient zaoszczędził na zmianie dostawcy energii elektrycznej ponad 87 tysięcy złotych w skali roku, w jego przypadku to tak jakby przez ponad półtora miesiąca nie musiał płacić za prąd. Doświadczenie mówi nam, że nawet niewielka firma może liczyć na podobne oszczędności - równowartość miesięcznej faktury za energię

Nasi klienci dobrze wiedzą, że jesteśmy od dwóch rzeczy: znaleźć najlepszą ofertę i określić moment w którym cena jest najkorzystniejsza.

Co nasz zaskakuje? Będąc u klienta proponując mu cenę na gaz ziemny 18 zł niższą od następnej konkurencyjnej firmy, trafiamy na ścianę, to natychmiast załącza się na pytanie: dla kogo pracuje pracownik lub prezes. Wygląda to tak jakby nam dużo bardziej zależało, żeby klient płacił mniej, niż przedstawicielowi klienta. Zawsze daję nam to dużo do myślenia. To jest wbrew naszej misji.

Napisz, 83% zwracających się do nas firm jest zaskoczona ceną jaką proponujemy. Daj się zaskoczyć!

Trafiliśmy przez przypadek na artykuł i opracowanie " Czekają nas ogromne podwyżki prądu, wzrost cen do roku 2030 " było to na początku lipca 2019 roku. Zrozumieliśmy że to co przewidywaliśmy na 2 lata, potrwa do 2030 roku. Dawno słyszeliśmy jak producenci energii narzekali, że ceny energii są tak nisko, że nie mają pieniędzy na nowe bloki ani na remonty. Wiedzieliśmy, że z powodu opłat na emisje CO2 ceny muszą pójść w górę. Niestety stan energetyki, szczególnie w pryzmacie wymogów UE jet na tyle zły że najbliższe obniżki  cen to rok 2030. Oczywiście mamy rozwiązanie: proponujemy montaż instalacji fotowoltaicznej która dzięki dopasowaniu ograniczy zużycie energii w dużym stopniu. Nasz partner ma najlepsze panele jakie są na rynku, 3 lata szukaliśmy tak dobrego partnera. Przekłada to się na długą gwarancje oraz cenę. Zawsze w cenie umieszcza się koszty serwisowania i problemów na gwarancji, ale jeśli ma się tak dobry produkt to można ograniczyć takie koszty. Napisz lub zadzwoń. Przekonaj się co możemy zaproponować Twojej firmie. Poniżej możesz zapoznać się z materiałami.

06_04_Scenariusz-srednich-kosztow-energii-elektrycznej.pdf